Home / بازاريابي و فروش نوين / بحران کیفیت ساز ؟!!!

بحران کیفیت ساز ؟!!!

بحران یعنی تغییر !

و برعکس همه حس ها و معناها و برچسب هایی نظیرناکامی و بدبختی که به آن می دهند و بی شک در زندگی و کسب و کارها جاری می شود بحران یعنی دیدن فرصت هایی که در شرایط نامطلوب نمی بینیم آن ها را ،چرا که احساس نیاز به دیدن آن را نداشته ایم .

تو این تغییر را می توانی به نفع خودت و کسب و کارت تمام کنی یا شرایطی برای مغلوب شدنت در میدان رقبا  . یا تلاش می کنی با شرایط معامله کنی یا مقابله که در حالت تقابل قطعا کسی که بیشتر به فرسایش و اصطحلاک می رسد خودمان خواهیم بود .

با یک جستجوی ساده می توانی ببینی شرکت های بزرگی که امروز درآمد نجومی دارند مثل شرکت مایکروسافت یا شرکت های جنرال الکتریک و کدکس و …. جزو کسب و کارهایی بودند که در اوج بحران کشورشان بنیان گذاری کردند و با توجه به بررسی و ارزیابی فرصت ها و تهدیدها کنش مند رفتار کرده و امروز حاصلشان را برداشت می کنند .

این روزها با مدیرینت ناکارآمدبحران کشور ویروسی بنام کرونا مانور می دهد در بین هموطنان و جان باختن هموطن بزرگترین بحران است و با توجه به مسئولیت های فردی و اجتماعی باید خودمدیریتی را تا می توانیم پیشه کنیم و با درنظر گرفتن شرایط بحرانی پیش آمده و دیدن واقعیت های موجود فرصت های این روزهای قرنطینه بودن را بیابیم .

می توانی انتخاب کنی واکنشی باشید

می توانید کنش مند باشید

می توانید خنثی عمل کنید

در صورتی واکنشی بودن می تواند برایتان مفید باشد که در اجرای فرایندهای بهبودبخشی یا سرمایه گذاری و جلوگیری از بحران ها شتاب و سرعت عمل داشته باشید

در صورتی که کنش مند باشید از همین الان پلن 1399 را شروع به تدوین می کنید: فرصت ها و تهدیدها و …

و افراد خنثی هم که همیه در حال غافلگیرشدن مغلوب شدن در مقابل شرایطند

انتخاب باشماست .

و اما شرکت ها و کسب و کارهایی بی شک موفق هستند در چنین شرایطی که بیشترین نظارت را بر کار خود داشته باشند و و قابل اعتماد باشند و در تحویل سفارشات با سرعت بیشتری اقدام کنند .

بحران کیفیت می ساز به شرط دیدن فرصت های رشدش در کنار نیمه تاریکی که ممکن است تلخ هم باشد.

با احترام نغمه خسروی

About NAGHMEHKHOSRAVI

Check Also

 آیا مقایسه کردن قیمت‌های خود با دیگران موثر است؟

   آیا مقایسه کردن قیمت‌های خود با دیگران موثر است؟ وقتی که بدون یک استراتژی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *