Home / درباره من

درباره من

من نغمه خسروی هستم 🙂

سلام دوست عزیز
و به صفحه رسمی وبسایتم خوش آمدید … 🙂
در 3شهریور 1363 ، در یک خانواده فرهنگی اصیل گیلانی در شهر مشهد ،متولد و تربیت شدم و از کودکی بهترین خاطره بازیهایم درس دادن به عروسک ها و بعدتر همکلاسی ها و بچه های همسایه  بود با یک دیوار تیره و گچ های رنگارنگ مدرسه و حجم دوست داشتنی حروف و اعداد و نقاشی های متفاوت و این دغدغه شیرین پس از سالها هنوز با من است با یک تفاوت عمیق تر .اکنون بعد از 15سال فعالیت آموزشی و میدانی و با مطالعات پایان ناپذیر در تخصص و تجربیات بازاریابی و فروش ، برآنم که هر چه بیشتر و سریع تر کیفیت آموزش در این حوزه را به عزیزانی که تشنه ی یادگیری  آن هستند ، هدیه دهم .
امروز آموزش با کیفیت ، رسالت و حدیث نفس من و شورعاشقانه زندگیم است و با افتخار مشاورمجموعه های مختلفی نیز در کشورم بوده و هستم و موفقیت این عزیزان در مسیر تجارت،همیشه موفقیت بنده بوده است .پرداختن به جزییاتی که از اکثریت چشم ها پنهان می ماند برایم بسیار مهم است و معتقدم اتفاقا ارزیابی و آنالیز همین جزییات در ظاهر کم ارزش ،همچون اثری پروانه ای و مرکب به نتایج دلخواه ختم می شود.موارد را از زاویه های دیگر دیدن از دیگرمسائل موردعلاقه ام  هست که باعث می شود نو آوری و خلاقیت را سرلوحه عملیاتی خود قرار دهم واز این حیث خوشحالم .
من از سن 20سالگی شغل فروشندگی را رسما در مرکز استان گیلان ، رشت زیبا آغاز کردم و عاشقانه و با پشتکارمستمر  این مسیر را به سوی سوپروایزری ،سرپرستی فروش ،مدیریت فروش و معاونت فروش در شرکت های صاحب نام  ارتقاء دادم و  از آن زمان بیش از 15 سال پرافتخار گذشته است ….در سالهای اخیر موفق به اخذ مدرک مدیریت کسب و کار MBA و دکترای کسب و کارDBA  گشته ام و ترکیبی از دانش و تجربه عملیاتی را در آموزش و مشاوره تزریق نموده که تاکنون بسیار کاربردی بوده است .
هنوز هم فروشنده ام و با افتخار فروشنده خواهم ماند : فروشنده ی اجرای انسانیت در مقام اول و بعد محتوای باکیفیت آموزشی ام و همچنین فروش تخصص و تجربیات موفقم در تمام سالهای گذشته تا کنون در جایگاه های مدیریتی و …. در نقش یک مدرس و مشاور .
معتقدم یک مشاوره و آموزش عالی از ترکیب روش های تجربی و در کنارش چاشنی شیرین و مهم دانش و علم روز به ویژه روانشناسی و رفتارشناسی می تواند هدفمند و تحول ساز باشد و صرفا در حد تئوری بودن نتیجه مثبتی نخواهد داشت .بنابراین تلاش کرده ام کلیه موارد را با تمرینات عملی و گاها بازی های فکری-علمی همراه کنم و بازخورد متفاوت و ملموسی هم ایجاد کرده است تا به امروز.
رویایی در سر و دل دارم و این عشق  با شما جانان امکان می پذیرد و تقسیمش میکنم  با خودتان ،به امید فردایی روشن تر ،برای ساختن سرزمینی بهتر
خوشوقتم از آشناییتون 🙂
با تقدیم احترام
نغمه خسروی 

مسئول روابط عمومی :09014088705 شماره همراه من 09120446895

تهران خ گاندی نبش کوچه پنجم پلاک 26 طبقه سوم

رزومه موفقیت های من :

s